Antakya Belediyesi Ramazan Ayı Etkinlikleri Düzenliyor

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 6 Mayıs’ta başlayacak olan Ramazan ayına ilişkin yaptığı açıklamada, Ramazan ayı boyunca, her Cuma (10-17-24 Mayıs ve 1 Haziran Cumartesi günleri), Vali Ürgen Parkı olarak bilinen 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda etkinlikler düzenleneceğini belirtti. Antakya’da Ramazan Ayında Hangi Etkinlikler Düzenlenecek Ramazan ayı etkinliklerinde Kuran-ı Kerim Tilaveti, Tasavvuf Dinletisi, Semazen Gösterisi,..

Antakya Belediyesi Ramazan Ayı Etkinlikleri Düzenliyor
Yazar : Tarih : Okunma : 202 views Yorum Yap

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 6 Mayıs’ta başlayacak olan Ramazan ayına ilişkin yaptığı açıklamada, Ramazan ayı boyunca, her Cuma (10-17-24 Mayıs ve 1 Haziran Cumartesi günleri), Vali Ürgen Parkı olarak bilinen 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda etkinlikler düzenleneceğini belirtti.

Antakya’da Ramazan Ayında Hangi Etkinlikler Düzenlenecek

Ramazan ayı etkinliklerinde Kuran-ı Kerim Tilaveti, Tasavvuf Dinletisi, Semazen Gösterisi, Hacıvat-Karagöz gibi gösteriler yer alacak. Ramazan ayının son Cuma gününün ise mübarek Kadir Gecesi olması dolayısıyla, 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda o günkü program 1 Haziran Cumartesi günü düzenlenecek. Bunun yanı sıra Mahveli Sosyal Tesislerinde bulunan Antakya Belediyesi Çorba Evi’nde Ramazan ayı boyunca her akşam 500 Kişilik İftar Sofrası kurulacak.

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi