Binali Yıldırım'ın Yeni Görevi Belli Oldu | Hatay Haber
ANA SAYFA / Gündem / Binali Yıldırım’ın Yeni Görevi Belli Oldu

Binali Yıldırım’ın Yeni Görevi Belli Oldu

Binali Yıldırım’ın yeni görevi belli oldu. Binali Yıldırım’a tepki çekecek bir oda hazırlandı.


Binali Yıldırım'ın Yeni Görevi Belli Oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kaybeden Binali Yıldırım’ın yeni görevi belli oldu. Binali Yıldırım’a TBMM’de yeni makam odası verildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmak için Meclis Başkanlığı görevinden istifa eden Binali Yıldırım artık TBMM’de milletvekili olarak görev yapacak. CHP’li Ekrem İmamoğlu karşısında yerel seçimlerden yenilgiyle çıkan Yıldırım için TBMM’nin ana binasında oda hazırlandı.

Birgün Gazetesinin haberine göre Önce Başbakanlık, ardından Meclis Başkanlığı görevi yapan ve Başbakan iken kullandığı odası da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilen Yıldırım’a bodrum katta yeni bir oda verildi. Eski Meclis Başkanlarının odalarının bulunduğu koridorda “yer kalmadığı” gerekçesiyle Yıldırım’a, MHP Grup Salonu’nun üç kat altında, tuvaletlerin karşısında bir oda tahsis edildi. Yıldırım’ın odasının kapısının hemen yanında ATM’ler, koridorda ise bebek emzirme odası, fotokopi odası, berber, üzerinde “ilişki kesme işlemi burada yapılmakta” yazılı bilgi işlem başkanlığı ve lostra salonu bulunuyor.

İlgili Haber  Sınırda başlayacak olan harekat için mühimmat gönderildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yıl Bitmeden SGK'dan Ödeme Alabilirsiniz

Yıl Bitmeden SGK’dan Ödeme Alabilirsiniz

Çoğu vatandaşın bilmediği yıl sonu SGK ödemelerini alabilirsiniz. Milyonlarca vatandaş hak sahibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir