CHP Tarsus belediye başkan adayı  Haluk Bozdoğan DSP’ye geçiyor

CHP’nin Tarsus adayı istifa ediyor.

CHP Tarsus belediye başkan adayı  Haluk Bozdoğan DSP’ye geçiyor
Yazar : Tarih : Okunma : 697 views Yorum Yap

CHP’nin Tarsus belediye başkan adayı Doktor Haluk Bozdoğan’ın CHP’den istifa edeceği ve DSP’den Tarsus adayı olarak seçimlere gireceği iddia edildi.

Belediye meclis üyesi listelerinin belirlenmesi esnasında CHP Tarsus belediye başkan adayı Haluk Bozdoğan’la CHP Tarsus ilçe başkanı Ali İlk, Mersin büyükşehir belediye başkan adayı Vahap Seçer ve Mersin milletvekili Ali Mahir Başarır karşı karşıya geldi.

Tarsus Belediye başkan adayı Doktor Haluk Bozdoğan bugün sabah saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisinin bilgisi dışında ilçe örgütü, büyükşehir belediye başkan adayı ve milletvekillerinin ortak bir şekilde aday listesi hazırladığı ve bu aday listesini de genel merkeze onaylattığı bilgisini paylaştı.

Konuyla ilgili CHP Tarsus belediye başkan adayı Doktor Haluk Bozdoğan dışında henüz kimse açıklama yapmadı. Yaşanan bu durumun ardından CHP’nin Tarsus adayı olarak belirlenen Doktor Haluk Bozdoğan’ın genel merkeze istifa dilekçesi vermeye hazırlandığı ve DSP’den Tarsus belediye başkan adayı olarak seçimlere katılacağı iddia edildi.

CHP Tarsus adayı Haluk Bozdoğan’ın sosyal medya paylaşımı

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi