CHP’li Samandağ Belediye Başkanı Vatandaşa Saldırdı

  Burak Şefkat-Has Gazete-Özel Haber Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’ın geçtiğimiz Cumartesi günü, Hatay’ın Samandağ ilçesinde düzenlenen Evvel Temmuz Festivali kutlamaları kapsamında düzenlenen bir panel sırasında soru soran vatandaşa saldırmaya çalıştığı ortaya çıktı. CHP’nin Samandağ belediye başkanı ve eski Hatay milletvekili Refik Eryılmaz Samandağ’da Evvel Temmuz Festivali kapsamında düzenlenen ve panelistlerin arasında CHP İstanbul İl..

CHP’li Samandağ Belediye Başkanı Vatandaşa Saldırdı
Yazar : Tarih : Okunma : 2 views Yorum Yap

 

Burak Şefkat-Has Gazete-Özel Haber

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’ın geçtiğimiz Cumartesi günü, Hatay’ın Samandağ ilçesinde düzenlenen Evvel Temmuz Festivali kutlamaları kapsamında düzenlenen bir panel sırasında soru soran vatandaşa saldırmaya çalıştığı ortaya çıktı.

CHP’nin Samandağ belediye başkanı ve eski Hatay milletvekili Refik Eryılmaz Samandağ’da Evvel Temmuz Festivali kapsamında düzenlenen ve panelistlerin arasında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun da yer aldığı panelde soru soran vatandaşa hakaretler yağdırdı ve üstüne yürüdü.

Panelde Ayhan Kara isimli vatandaşın Canan Kaftancıoğlu’na parti içi demokrasi ve Ekmeleddin İhsanoğlu’nun cumhurbaşkanı adayı yapılması konusuyla ilgili düşüncelerinin sorulmasının ardından Samandağ belediye başkanı Refik Eryılmaz izleyicilerin arasından kalkarak Ayhan Kara isimli vatandaşa hakaretler yağdırdı ve üzerine yürümek istedi. Canan Kaftancıoğlu’nun da zor anlar yaşadığı panelde izleyicilerin araya girmesiyle belediye başkanı Refik Eryılmaz güçlükle sakinleştirilebildi. Sık sık Kaftancıoğlu’nun kürsüden sakinlik çağrısı yapması ve olay anının görüntüsü ise kameralara böyle yansıdı.

Refik Eryılmaz konuyla ilgili bir açıklama yapmazken kendisine yaşanan olayı sormak isteyen gazetemizin telefonlarına ise dönüş yapmadı.

 

 

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi