Devlet Bahçeli’den Hatay Açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin haftalık grup toplantısında İdlib üzerinden değerlendirmeler yaptı.Bahçeli konuşmasında “Kim Hatay’a göz dikiyorsa, o gözü oyarız”dedi. Devlet Bahçeli grup toplantısında “sorulacak hesabımız, alınacak intikamımız vardır. Rejim unsurları saklanacak delik aramanın derdindedir. Türkiye İdlib’de savaş oyunlarının içinde değildir, buna niyeti de yoktur. Gaye vatandır, sınır, insan güvenliğidir. İdlib’den geri çekilirsek Hatay’dan..

Devlet Bahçeli’den Hatay Açıklaması
Yazar : Tarih : Okunma : 802 views Yorum Yap

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin haftalık grup toplantısında İdlib üzerinden değerlendirmeler yaptı.Bahçeli konuşmasında “Kim Hatay’a göz dikiyorsa, o gözü oyarız”dedi.

Devlet Bahçeli grup toplantısında “sorulacak hesabımız, alınacak intikamımız vardır. Rejim unsurları saklanacak delik aramanın derdindedir. Türkiye İdlib’de savaş oyunlarının içinde değildir, buna niyeti de yoktur. Gaye vatandır, sınır, insan güvenliğidir. İdlib’den geri çekilirsek Hatay’dan olmamız kaçınılmazdır.Bir Rus haber sitesinde ‘Çalınan şehir Hatay’ başlığı ile haber yapılmış, gizli hedefler, sinsi arzular deşifre edilmiştir. Bu utanmazlıktır. Kim Hatay’a göz dikiyorsa, o gözü oyarız. Kim Hatay’a el uzatıyorsa o eli kökünden keseriz”ifadelerini kullandı.

Kaynak : https://www.karsipencere.com/siyaset/devlet-bahceli-den-hatay-aciklamasi-h636.html

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi