Hatay İskenderun’a 40 Km’lik Bisiklet Yolu Yapılacak

 Hatay’ın İskenderun ilçesinde  Büyükşehir belediyesi ile İSTE’nin de içerisinde yer aldığı yaklaşık 40 kilometre mesafede bisiklet yolu projesi için protokol imzalanacağı açıklandı. İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada, yakın bir zamanda İSTE Rektörü ile Büyükşehir Belediyesinin de içerisinde olacağı protokol imzalayacaklarını belirterek “Bisiklet yoluyla ilgili İskenderun’da iki proje oluşturduk. Birincisi komple sahili ve..

Hatay İskenderun’a 40 Km’lik Bisiklet Yolu Yapılacak
Yazar : Tarih : Okunma : 444 views Yorum Yap

 Hatay’ın İskenderun ilçesinde  Büyükşehir belediyesi ile İSTE’nin de içerisinde yer aldığı yaklaşık 40 kilometre mesafede bisiklet yolu projesi için protokol imzalanacağı açıklandı.

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada, yakın bir zamanda İSTE Rektörü ile Büyükşehir Belediyesinin de içerisinde olacağı protokol imzalayacaklarını belirterek “Bisiklet yoluyla ilgili İskenderun’da iki proje oluşturduk. Birincisi komple sahili ve Şehit Pamir Caddesini içerisine alan 13 kilometrelik bir bisiklet yolu projemiz var. İkinci etabı da (Varyant)  E91 Karayolunun üs tarafındaki mahallelerini kapsayan 26 kilometre, inşallah görev süremizce buna muaffak oluruz. İskenderun’a yaklaşık 40 kilometrelik bir bisiklet yolu kazandırmak istiyoruz” diye konuştu.

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi