Hatay Polisinden Büyük Operasyon | Hatay Haber
ANA SAYFA / Hatay Asayiş / Hatay Polisinden Büyük Operasyon

Hatay Polisinden Büyük Operasyon

Hatay emniyet müdürlüğünden dev operasyon.


Uzi Marka Suikast Silahı

Hatay’da yapılan operasyonda uzi marka suikast silahı ele geçirildi. Operasyona çok sayıda polis katıldı.

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Özel Harekat, Asayiş, Terörle Mücadele, Narkotik ve Çevik Kuvvet Şubelerinden 200 polisin katıldığı operasyonda, aralarında uzi makineli tabancanın da olduğu çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Hatay Emniyet Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz hafta sonunda yol kontrolleri ve asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Denetimlere özel harekatçılar da katıldı. Özel harekat polislerinin de katıldığı uygulamada; uzi makineli tabanca, pompalı tüfek ve 7,65 milimetre çapında tabanca ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Antakya ilçesinde gerçekleştirilen asayiş uygulamasında, aranan 2 şahıs da yakalandı.

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Özel Harekat, Asayiş, Terörle Mücadele, Narkotik ve Çevik Kuvvet Şubelerinden 200 polisin katıldığı ortak uygulamada, Güzelburç Mahallesi’ndeki şüpheli kişiler ile bazı adres ve umuma açık yerlere yönelik denetim gerçekleştirildi. Bomba arama köpeği “Barut” ve narkotik köpeği “Rüzgar”ın da katıldığı ev aramalarında; uzi makineli tabanca, pompalı tüfek ve 7,65 milimetre çapında tabanca ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Aranan 2 şahıs da yakalanarak gözaltına alındı.Öte yandan, vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması için, suç ve suç örgütleriyle mücadelede, polisin son derece kararlı olduğu bildirildi.

İlgili Haber  Hatay'da Mangal Yakmak Yasaklandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatay’da Mangal Yakmak Yasaklandı

Hatay'da mangal, nargile ve her türlü ateş yakmak yasaklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir