Kategoriler Hatay Asayiş

Hatay Polisinden Büyük Operasyon

Hatay’da yapılan operasyonda uzi marka suikast silahı ele geçirildi. Operasyona çok sayıda polis katıldı.

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Özel Harekat, Asayiş, Terörle Mücadele, Narkotik ve Çevik Kuvvet Şubelerinden 200 polisin katıldığı operasyonda, aralarında uzi makineli tabancanın da olduğu çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Hatay Emniyet Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz hafta sonunda yol kontrolleri ve asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Denetimlere özel harekatçılar da katıldı. Özel harekat polislerinin de katıldığı uygulamada; uzi makineli tabanca, pompalı tüfek ve 7,65 milimetre çapında tabanca ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Antakya ilçesinde gerçekleştirilen asayiş uygulamasında, aranan 2 şahıs da yakalandı.

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Özel Harekat, Asayiş, Terörle Mücadele, Narkotik ve Çevik Kuvvet Şubelerinden 200 polisin katıldığı ortak uygulamada, Güzelburç Mahallesi’ndeki şüpheli kişiler ile bazı adres ve umuma açık yerlere yönelik denetim gerçekleştirildi. Bomba arama köpeği “Barut” ve narkotik köpeği “Rüzgar”ın da katıldığı ev aramalarında; uzi makineli tabanca, pompalı tüfek ve 7,65 milimetre çapında tabanca ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Aranan 2 şahıs da yakalanarak gözaltına alındı.Öte yandan, vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması için, suç ve suç örgütleriyle mücadelede, polisin son derece kararlı olduğu bildirildi.

Son Haberler

İskenderun’da Sahile Vuran Vahşet

İskenderun güne vahşi cinayet haberiyle uyandı.

Temmuz 21, 2019 11:19 am

İsmet Tokdemir Kadın Cinayetlerini Meclise Taşıdı

Hatay kadın cinayetlerinde Türkiye 10. su konumunda.

Temmuz 17, 2019 11:18 am

Türkiye’de Kaç Milyon İşsiz Var

Türkye işsiz cenneti haline geldi.

Temmuz 17, 2019 11:12 am

Ayhan Kara Refik Eryılmaz’dan Şikayetçi Olacak

Ayhan Kara ve Refik Eryılmaz arasında yaşanan tartışma adliyeye taşınıyor.

Temmuz 17, 2019 9:47 am

Hatayspor’da İdmanların Dozu Ağırlaştı

Hatayspor yeni sezona yoğun idman programıyla hazırlanıyor.

Temmuz 16, 2019 2:31 pm

CHP’li Samandağ Belediye Başkanı Vatandaşa Saldırdı

  Burak Şefkat-Has Gazete-Özel Haber Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’ın geçtiğimiz Cumartesi günü, Hatay’ın Samandağ ilçesinde düzenlenen Evvel Temmuz Festivali…

Temmuz 16, 2019 12:42 pm