Hatay’ın Haber Sitesi Karşı Pencere

Karşı Pencere Hatay’da yerel haberciliğe soluk getirdi.

Hatay’ın Haber Sitesi Karşı Pencere
Yazar : Tarih : Okunma : 118 views Yorum Yap

Karşı Pencere gazetesi her yaştan her gruptan insanların rahatlıkla erişebileceği online haber sitesi olarak Hatay,’da yayın hayatına başladı. İnternet gazeteciliği ve aktüel dergi ile yayın hayatına başlayan Karşı Pencere gazetesi Hatay’ın tüm ilçelerinden anlık haberlerle okuyucuya hızlı erişim imkanı sunuyor.

 

Karşı Pencere İlgi Gören Haberler Başlıklarıyla Fark Yaratıyor

Karşı Pencere gazetesi haberlerinin içeriğiyle olduğu kadar sundukları haberlere attıkları başlıklarla da Hatay gazeteciliğine yeni bir soluk getirdi. Son yıllarda Suriye savaşının etkisiyle Hatay’da  yaşanan can sıkıcı olaylar nedeniyle, daha çok takip edilmekte olan yerel haber siteleri arasında tıklanma oranıyla Karşı Pencere Gazetesi fark yaratıyor

Karşı Pencere Güvenilir Kaynak

Bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletlerle her an ulaşılabilir olan Karşı Pencere gazetesi son dakika Hatay haberleri, siyaset, magazin, ekonomi, sağlık, spor gibi birçok alanda haberler paylaşmaktadır. Her yaş grubundan internet erişimin olması bazı sorunları da beraberinde getirdiğinden, güvenilir haber siteleri arayışını doğurmaktadır. Hatay’da yayın yapan haber sitelerinin düştüğü bir hata olarak, doğruyu yansıtmayan, araştırılmamış, kulaktan dolma bilgilerin paylaşımı okuyucunun yeni haber sitelerine yönlenmesine neden oluyor. Karşı Pencere Gazetesi güvenilirliğin yanı sıra ruhsal ve psikolojik sorunlara neden olabilecek paylaşımların olmadığı haber siteleri arasında yer alıyor.Karşı Pencere güvenilir ve doğru habercilik sunan haber siteleri arasında Hatay’da ilk olma özelliği taşıyor.

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi