İzzettin Yılmaz Basın Mensuplarıyla Buluştu

Antakya belediye başkanı İzzettin Yılmaz Basın Mensuplarıyla Buluştu

İzzettin Yılmaz Basın Mensuplarıyla Buluştu
Yazar : Tarih : Okunma : 73 views Yorum Yap

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, ilk basın toplantısını gerçekleştirdi.Başkan İzzettin Yılmaz’ın, Antakya-Saray Caddesi’ndeki Antikhan restaurantta gerçekleşen toplantısına çok sayıda basın mensubu katıldı. Yılmaz 3,5 aylık süreçte gerçekleştirilen hizmetler yanı sıra geleceğe yönelik projeleri ve özellikle de hafta başında Ankara’daki temasları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi ertesinde görevi İsmail Kimyeci’den devralan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, o günden bugüne yapılan hizmetlere değindi, önümüzdeki süreçte planlanan projelere ilişkin detaylar paylaştı.Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, geride kalan 3.5 aylık görev süresi ile geleceğe yönelik projelerini anlattı. Gazetecilerle sohbet toplantısı düzenleyen Yılmaz; Hizmet binası,5 basketbol ve futbol sahası sözü verdi, Kurtuluş Caddesi için de Bakanlık’tan 5 Milyon TL sözü aldıklarını bildirdi.

Kent genelindeki 179 parkın bakımı ile Saray Caddesi’nin ışıklandırılmasının yapıldığını söyleyen Yılmaz, Antakyalılardan temizlik konusunda duyarlılık istedi. Gönül belediyeciliğini önemsediklerini de ifade eden Yılmaz, Antakya’da yaşayan herkese gönül borçları olduğunu bildirdi ve Meclis’ten aldıkları 20 Milyon TL’lik borçlanma yetkisini de, faizler düştüğünde kullanacakları bilgisini paylaştı

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi