Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Adem Yarıcı Açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında Hatay valiliği önünde intihar eden Adem Yarıcı için ” bir kişi eğer ben açım çocuklarım aç” deyip kendini yakıyorsa hepimizin oturup düşünmesi lazım” dedi. Kılıçdaroğlu’ndan AKP’li isme: İnsanlığını yitirmiş! CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin 37. Olağan İstanbul İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, işsizlik sorununa dikkat çekti. Hatay..

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Adem Yarıcı Açıklaması
Yazar : Tarih : Okunma : 27 views Yorum Yap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında Hatay valiliği önünde intihar eden Adem Yarıcı için ” bir kişi eğer ben açım çocuklarım aç” deyip kendini yakıyorsa hepimizin oturup düşünmesi lazım” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan AKP’li isme: İnsanlığını yitirmiş!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin 37. Olağan İstanbul İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, işsizlik sorununa dikkat çekti. Hatay Valiliği önünde ‘çocuklarım aç’ diyerek kendisini yakan Adem Yarıcı için “Böyle ucuz siyasi manevraları millet yemez” diyen Ağrı Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Selma Gökçen’e tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, “Hala iktidar kanadından olup bu olayı ucuz siyasi manevra olarak nitelendiren bir kadının insanlığını yitirmesine üzülüyorum” dedi.

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi