Lütfü Savaş İyi Parti’ye Geçiyor İddiası

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş Meral Akşener’le görüştü.

Lütfü Savaş İyi Parti’ye Geçiyor İddiası
Yazar : Tarih : Okunma : 384 views Yorum Yap

Hatay büyükşehir belediye başkanı Lütfü Savaş, önceki gün gittiği Ankara’da, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştü. Savaş, ziyareti sonrası, “İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i, İyi Parti Genel Merkezi’nde ziyaret ettim. Misafirperverlikleri için teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Ziyaret sonrası kulislerde Savaş’ın İyi Parti’ye geçeceği iddiası konuşulmaya başlandı. AKP’den Antakya belediye başkanlığı yaptıktan sonra CHP’ye katılan ve büyükşehir belediye başkanı seçilen Savaş’ın şimdi de İyi Parti’ye geçeceği konuşuluyor. Görüşme, İYİ Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile gerçekleştirdiği görüşme ile ilgili Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

Akşener, “Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş ile Genel Merkezimizde bir araya geldik. Eminim ki, kendisi Hataylı vatandaşlarımıza, şeffaf, adil, israfın engellendiği, liyakata dayalı bir yönetim anlayışıyla hizmet edecek” ifadelerini kullandı.

 

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi