Lütfü Savaş sert açıklama yaptı

Hatay büyükşehir belediye başkanı Lütfü Savaş gündeme ilişkin sert açıklama yaptı.

Lütfü Savaş sert açıklama yaptı
Yazar : Tarih : Okunma : 359 views Yorum Yap

Lütfü Savaş son günlerde kendisiyle ilgili yaratılmak istenen algı operasyonuna sert tepki gösterdi. Lütfü Savaş yapılan tüm anketlerde açık ara önde olduklarını söyledi. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakının CHP belediye başkan adayı Lütfü Savaş, bir video görüntüsünde vatandaşlara sarf ettiği ifadelerden ötürü yapılan çarpıtmalı haberler için sert açıklamalar yaptı.

Besleme yandaş medyanın operasyonu

Lütfü Savaş şöyle konuştu ” Seçimi açık ara farkla önde götürdüğümüzü gören besleme yandaş medya, yaptığı asılsız itham ve algılarla bizi halkımızın gönlünden söküp atacağını sanıyor. Kimlere hizmet ettiği belli olan memleketten bihaber televizyon kanallarının yaptığı asılsız haberlere itibar etmeyin. Derekuyu köyünde halkımızla birlikte samimi bir ortamda yaptığımız sohbetin gerçeklerini videodan izleyin.

Bu milletin yoluna kurban olurum

31 Mart’ta yenileceklerini anlayanlar, besleme medya aracılığıyla algı operasyonu yaparak halkımızın gönlünden bizi söküp atabileceklerini sanıyorlar. Lütfü Savaş bu milletin yoluna kurban olur, paspas olur. Gerektiği yerde de sizin adınıza dimdik mücadele eder. Üstümüze kim gelirse gelsin halkımızın desteği ve hayır duası ile dimdik ayakta duracağız. 31 Mart’ta İnşallah birlik, beraberlik kazanacak.”

Lütfü Savaş Hatay büyükşehir belediye başkanı

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi