Murat Boz Jet Sosyete’de

0
234 views
Murat Boz Jet Sosyete'de

Ünlü sanatçı ve oyuncu Murat Boz Jet Sosyete dizisinin kadrosuna misafir oyuncu olarak dahil oldu. Murat Boz hangi karakteri oynayacak? Murat Boz’un rolü ne? bunları haberimizde sizler için paylaşacağız.

Daha önce Avrupa Yakası gibi fenomen bir dizinin senaryosunu yazan, daha sonrada farklı projelere imza atan Gülse Birsel’in son dizisi olan Jet Sosyete’ye önemli bir isim misafir olacak. Enis Arıkan, Sarp Apak, Deniz Cengiz, Aslı Bekiroğlu gibi oyuncuların yer aldığı dizi komik sahneleri ile seyircileri ekrana kilitleyebilen nadide dizilerden. Genç kızların sevgilisi Murat Boz, İlayda’nın sevgili rolünü üstlenecek. Herhangi bir başka karakteri canlandırmayacak ve Murat Boz olarak dizide konuk oyuncu olacak. İlayda, Ozan’a sevgilisinin Murat Boz olduğunu söyleyecek ve onu kıskandıracak. Nitekim bunda da başarılı olacak. Ozan, Murat Boz’u karşısında gördüğünde şok olacak. Ozan karakteri bu duruma ilk başta inanmayacak; ama durumun ciddiyetini sonradan anlayacak. Ozan ile Murat Boz’un ilk karşılaşma anları herkesi kahkahaya bozacak. Sarp Apak ve Murat Boz dizide birlikte şarkı söyleyecek ve Murat Boz sahneleri özlediğini dile getirecek.

İlgili Haber  Hatay’da Namaz Vakitleri

Jet Sosyete Yeni Bölümü Ne Zaman?

Dizinin Yönetmeni ve oyuncu ekibi ile aralarda sohbet eden Murat Boz, keyifli dakikalar geçirdi. Çekimlerde Murat Boz’da birçok sahnede kahkahaya boğuldu. Dizinin yeni bölümü 30 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak. Dizi TV 8’DE Saat 20:00 de başlayacak.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin
Adınızı yazın