Organize İşler 2: Sazan Sarmalı vizyon tarihi açıklandı

Son günlerde sinema sektöründe yaşanan krizler nedeniyle, Yılmaz Erdoğan merakla beklenen filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı ertelenmişti. Yılmaz Erdoğan sosyal medyadan filmin vizyon tarihini açıkladı.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı vizyon tarihi açıklandı
Yazar : Tarih : Okunma : 272 views Yorum Yap

Müjdeyi sosyal medya hesabından verdi

Son günlerde sinema sektöründe yaşanan krizler nedeniyle birçok ünlü isim filmlerinin erteleneceğini duyurmuştu. Bu filmlerden biri de Yılmaz Erdoğan’a ait olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmiydi. Hem senaryosunu hemde yönetmenliğini hemde oyunculuğunu Yılmaz Erdoğan yapıyor. Filmin baş rolünde yer alan diğer isimler ise, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Rıza Koacaoğlu ve Bensu Soral. 1 Ocak itibariyle vizyona girmesi beklenen bu film, sinema işletmeleri ile yaşanan krizin sona ereceği tarihe kadar ertelenmişti. Erdoğan kriz sonrasında, gerekirse tüm sinema salonlarında filmlerinin yayınlanmayacağını söylemişti. Olaya TBMM el attı ve bu konu ile ilgili düzenlemeyi yaptı. Oluşturulan yeni yasaya göre, filmlerin başlamadan önce ki reklam süresi maksimum 10 dakika olacak. Düzenleme ile birlikte fragman gösterim sürelerinde de düzenlemeler yapıldı. Fragmanların gösterim süresi en az 3 en fazla 5 dakika olacak. Film gösterim arası ise en fazla 15 dakika olacak. En önemli sorun olan mısır olayı ise şu şekilde çözüldü. Artık bilet ile mısır birleştirilerek sinema severlere satılamay

Yılmaz Erdoğan merakla beklenen Organize İşler 2: Sazan Sarmalı vizyon tarihinin 1 Şubat 2018 olacağını Twitter hesabından açıkladı. Filmin fragmanının da yayınlanacağını Twitter hesabından yayınladı.