XML Bayiliği ile Para Kazanmak Mümkün Mü?

E-Ticaret’in son yıllarda ciddi revaçta olmasıyla birlikte artık e-ticaret firmaları arasında da XML tedarik adı altında farklı bir ticaret ortaya çıktı. XML bayiliği ile stoksuz olarak e-ticaret yapan ve tedarikçi firmalardan bile daha fazla satış yapan firmalar oluşmaya başladı. Peki XML bayiliği nedir? XML bayiliği yaparak para kazanmak mümkün müdür? Ücretsiz XML veren firmalar var..

XML Bayiliği ile Para Kazanmak Mümkün Mü?
Yazar : Tarih : Okunma : 173 views Yorum Yap

E-Ticaret’in son yıllarda ciddi revaçta olmasıyla birlikte artık e-ticaret firmaları arasında da XML tedarik adı altında farklı bir ticaret ortaya çıktı. XML bayiliği ile stoksuz olarak e-ticaret yapan ve tedarikçi firmalardan bile daha fazla satış yapan firmalar oluşmaya başladı. Peki XML bayiliği nedir? XML bayiliği yaparak para kazanmak mümkün müdür? Ücretsiz XML veren firmalar var mıdır? Kendi e-ticaret sitemi kurup hemen XML bayiliği alabilir miyim?

XML Bayiliği Nedir?

XML Bayiliği, kendi ürünlerinin satışını yapan bir firmanın başka bir e-ticaret sitesinde ürünlerini yayınlaması ve iki firma arasındaki satış ortaklığı olarak tanımlanabilir. Dropshipping, e-ticaret satış ortaklığı ya da XML bayiliği gibi farklı isimlerle anılabilir.

Ücretsiz XML Bayiliği Veren Firmalar Var Mı? 

Elbette ücretsiz XML bayiliği veren firmalar her sektörde mevcuttur. Örneğin fantazi iç giyim markaları arasında Türkiye’de en fazla bayiye sahip olan Mite Love  firması %40 gibi ciddi bir kar marjı ile satış ortaklığı olarak nitelendirilebilecek bir şekilde ücretsiz xml bayiliği veriyor. Kadın iç giyim ve fantazi giyim ürünleri satışı yapmak istiyorsanız önce bir e-ticaret sitesi kurup sonra da Mite Love’dan ücretsiz xml bayiliği alabilirsiniz.

Ücretsiz xml bayiliği detayları için: https://www.mitelove.com/bayimiz-olun

Fantazi iç giyim xml bayiliği başvurusu için: https://www.mitelove.com/blog/fantazi-ic-giyim-xml-bayiligi-dropshipping-hizmeti/

sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

XML Bayiliği Alarak Satış Yapmak ve Para Kazanmak Mümkün Mü? 

Elbette mümkün öncelikle hangi sektörde satış yapmak istediğinize doğru karar vermelisiniz. Ayakkabı, çorap, kadın iç giyim, elbise, elektronik birçok sektörde e-ticaret satış oranları ve müşteri memnuniyeti farklıdır. Bu sebeple iyi bir araştırmanın ardından e-ticaret sitenize farklı xml bayilikleri ekleyerek ürün çeşitliliği sağlayabilirsiniz.

Böylelikle sitenize giren kullanıcılar çok fazla ürün seçeneği arasında mutlaka istediği ürüne ulaşacaktır.

Burak Şefkat (admin@hasgazete.com) Websitesi